مجله اینترنتی لاجی مگ
پرطرفدارها:

معرفی تکنولوژی های هوشمند برای مراقبت از سالمند و کودک در منزل + خانه داری

مراقبت از سالمند
فهرست محتوا
11 دقیقه برای مطالعه

در اینجا به معرفی چندتا از تکنولوژی های جدید برای مراقبت از سالمند و کودکان همچنین انجام امور خانه داری می پردازیم و چند نمونه کار پرستار سلام در زمینه نظافت و آشپزی در منزل دو روز در هفته و سه روز در هفته را قرار می دهیم.

پرستار سلام >> در زمینه پرستاری مراقبت و نگهداری از سالمند ، کودک و بیمار در منزل و بیمارستان و اعزام نیروی خدمتکار یا خانه دار به صورت دائم روزانه و شبانه روزی و موقت مقطعی و روز مُزدی فعالیت می کند.

در اینجا به معرفی چندتا از تکنولوژی های جدید برای مراقبت بهتر از سالمندان و کودکان همچنین انجام امور خانه داری می پردازیم و چند نمونه کار پرستار سلام در زمینه نظافت و آشپزی در منزل دو روز در هفته و سه روز در هفته را قرار می دهیم.

عجیب اما واقعی است که پتانسیل زیادی برای بهبود زندگی سالمندان در تکنولوژی هایی که برای جوان ها ساخته شده است وجود دارد منجمله خانه های هوشمند که فرزندان سالمند از راه دور می توانند حتی روی خاموش و روشن کردن اُجاق گاز، باز و بسته کردن پنجره ها ، درب ها ، پرده ها ، روشن و خاموش کردن چراغ ها ، کنترل دمای منزل ، کنتزل تلویزیون  و …

هم کنترل داشته باشند حتی در صورت چکه کردن آب نيز گزارشي مربوط به نشتي سيستم آب دريافت کنيد و تکتولوژس قدیمی تر ، از طریق دوربین ها شرایط سالمند خود در خانه را مشاهده کنید.

 ابزاري های زیادی مثل Smart Pack ، سيستم اينترنتي براي يادآوري قرص ها می باشند که ميتوان به آن برنامه داد و براساس برنامه ريزي براي هر شخص، وضعيت مصرف داروی او را به بستگان فرد سالمند اطلاع دهد.

کنترل سلامت از راه دور يا Telehealth، مچ بند هایی هستند که ضربان قلب ، فشار خون و … سالمند را نیز رصد می کنند و در صورت بروز مشکل سریع به فردی که برنامه ریزی شده است تا به او اطلاع داده شود اطلاع می دهد و…

مراقبت از سالمند
مراقبت از سالمند

تکنولوژی های مراقبت از کودک در منزل

اغلب پوشیدنی هستند و قادرند اطلاعات دقیقی را از شرایط کودک به ما بدهند تنفس، درجه حرارت پوست ، وضعیت بدن، عادات خواب و سطح فعالیت نوزاد را تنها با پوشیدن یک جوراب به نوزاد مخصوصاً نوزاد تازه متولد شده می تواند رصد کرد

تخت و گهواره های هوشمند ، دوربین نظارتی هوشمند مخصوص کودکان ، ردیاب مکان هوشمند، از دیگر تکنولوژی ها برای مراقبت از سالمند و نوزاد و کودک هستند 

تکنولوژی های مرتبط با خانه و خانه داری

رباتی که جارو برقی می کشد، برای امنیت دوربین متصل به سنسورهای خاص که ورود و خروج را کنترل می کند، حتی الان برند Wash loo مربوط به سرویس بهداشتی های هوشمند و لوکس است که خودشان به صورت هوشمند دما و روشنایی را تنظیم می کنند و نیازی به تمیز کردن هم نیست همه چیز اتومات ضد عفونی و تمیز می شود.

تلویزیون های هوشمند، بلند گوهای بلوتوثی تنظیم دما و روشنایی خانه هم که از تکنولوژی های قدیمی به شمار می روند.

تمام این مواردی که گفته شد نمی تواند در وحله اول جای خود شما را در مراقبت از سالمند و یا کودکان پُر کند و هر چقدر هم که پیشرفته تر بشوند باز روح و احساس یک انسان متفاوت است 

و در وحله دوم حضور یک پرستار و یا مراقب برای سالمند و کودک و بیمار در منزل بسیار حیاتی می باشد و پرستار سلام با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در خشان و بیش از 3000 بازخورد از مشتریان خود که در قسمت انتهای همین محتوا با کلیک روی نظرات مشتریان می توانید آن ها را مشاهده کنید گزینه‌ی بسیار مطمئن و به جرعت می توانم بگویم بهترین گزینه است

هیچ شرکتی در تهران و کرج و یا در کل ایران 3000 بازخورد از مشتریان خود ندارد هیچ شرکتی تضمین عودت کمیسیون ندارد و حتی 1000 تومان پول پس نداده است ما بهترین هستیم و شما لایق و شایسته بهترین ها

چند نمونه کار برای شما قرار می دهیم که هم شما با شرایط و قیمت ها یک مقدار آشنا بشوید و هم بهتر خودمان را معرفی کرده باشیم، اگر ما خودمان رو خوب معرفی نکنیم، ممکن هست شما درگیر مشکلاتی منجمله مشکل پایین بشوید که تنها یکی از مشکلات موجود در حرفه ما یعنی خدمات در منزل می باشد.

مشکل چیست : همانطور که عرض کردم هیچ شرکتی به جز پرستار سلام ضمانت بازگشت وجه را ندارد، یک نبروی بسیار خوب برای شما اعزام می کنند و شما قرارداد را می نویسید، پورسانت شرکت را پرداخت می کنید و بعد از مدت کوتاهی کمتر از یک ماه به دلالیلی، حقوق اون چند روزی که کار کردن رو می گیرن و می روند مرخصی و برنمی گردند، به بهونه های اینکه تصادف کردم و … 

شما می مانید با نیروی بی کیفیت جدیدی که برای شما اعزام شده و شرکتی که می گوید پولی پس نمی دهم و فقط میتوانم خدمات ارائه بدهم و گاهی اوقات از این هم بدتر می گویند یعنی می گویند الان نیرویی با این حقوق نمی آید و شما باید فلان قدر حقوق برای حقوق نیروی جدید پرداخت کنید.

مراقبت از سالمند
مراقبت از سالمند

نیروی قبلی چی شد؟ یه شیرینی برای قرارداد شما گرفت، حقوقش رو هم که گرفته ( اگر شما مساعده ندهید معمولاً یک ماه می مانند و بعد از گرفتن حقوق می روند اگر برای مثال قرارداد شما شش ماهه و یکساله باشد ) و یک شیرینی هم برای قرارداد بعدی که فرستاده می شود می گیرد.

پس پرستار سلام وظیفه دارد خود را معرفی کند و بیشتر تبلیغات کند چون اگر ما خودتان را خوب معرفی نکرده باشیم و شما درگیر چنین مسائلی شوید، ما هم در آن گرفتاری شما سهیم هستیم ، شما مراقب از کودک و سالمند و یا خدمتکار می گیرید که آرامش تان بیشتر شود اما … و حالا

چند نمونه کار از خدمات پرستار سلام در منزل تهران

نمونه کار زیر در ارتباط با مراقبت  از سالمند خانم پوشکی در سعادت آباد تهران است

توضیحات مراقبت از سالمند خانم پوشکی : سالمند خانم تنها و پوشکی با وزن 80 کیلوگرم که باید زیر بغلشون رو بگیرین

نیروی که بتونه فشار و قند خون بگیره، خونه دوربین داره.

در موسسه خدماتی پرستاری پرستار سلام همه خواسته ها و نیاز های عزیزان شما در منزل مورد توجه قرار می گیرد و با توجه به این نیازها یک نیروی پرستاری مناسب برای شما و عزیزانتان اعزام می نماییم و اینگونه  شما می توانید بهترین خدمات پرستاری در منزل بهره مند شوید لطفا در هنگام تماس با مشاورین ما در موسسه پرستار سلام تمام شرایط سالمند را با جزئیات کامل  با ما در میان بگزارید.

هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل :

تعرفه و قیمت خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل سالیانه توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی به مراکز خدمات مراقبتی ابلاغ می‌شود.

شرایط خانواده‌ها و خدماتی که مد نظر دارند بسیار متفاوت است و می‌تواند بر هزینه پرداختی تاثیرگذار باشد از این شما می توانید از با شماره گیری شماره های موسسه از مشاوره های رایگان همکاران ما در موسسه پرستار سلام بهره مند شوید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید.

مراقبت از سالمند
مراقبت از سالمند

>> حقوق مراقبت از سالمند و پرستاری از سالمند در منزل تهران سعادت آباد 18.000.000 تومان

در این نمونه کار با توجه به خواسته های و نیازهای این خانواده محترم هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل 18.000.000 تومان می باشد.

عوامل زیادی وجود دارد که در هزینه استخدام پرستار در منزل تاثیر از جمله این موارد می توان به ساعت کاری، تعداد روز های کاری و وظایف کاری پرستار در منزل اشاره نمود و با توجه به این موارد شما می توانید با شماره های موسسه پرستار سلام تماس بگیرید و از هزینه های استخدام پرستار در منزل مناسب خود اطلاع حاصل فرمایید.

>>  ساعت کاری : شبانه روزی
( جمعه تعطیل )
ترجیحاً جمعه ها رو دوهفته یک بار بره
اگر به جای جمعه ها بخواد وسط هفته بره بهتره

>>  محدوده : سعادت آباد ، بلوار دریا ، خ صراف ها

در هر نقطه ار تهران و یا کرج که ساکن هستید با ما تماس بگرید و از مراقبت از سالمند و خدمات همکاران پرستار ما در منزل بهره مند شوید

# مراقبت از سالمند # قیمت پرستار سالمند در منزل تهران # موسسات نگهداری از سالمندان # پرستار روزانه سالمند # حقوق نگهداری سالمند در منزل # نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل # پرستاری از سالمند در منزل # خدمات پرستاری از سالمند در منزل

در قسمت زیر یکی از نمون کارهای پرستار سلام پرستار کودک و نوزاد در منزل را مشاهده می نمایید.

>> توضحات و شرح وظایق پرستار نوزاد در منزل : مراقبت از نوزاد 1.5 ساله، اگر آشپزی تون خوب باشه و بخوان آشپزی هم انجام بدین 500 تومن حقوق زیاد می شه

پرستار نوزاد در منزل

بسیاری از خانواده ها می توانند از فرزندان خردسال خود به خوبی مراقبت کنند زیرا آنها دائماً در خانه هستند اما همیشه اینطور نیست و در بین مردم گاهی اوقات خانواده های شاغلی هم وجود دارند که به اجبار باید ساعت هایی از روز کودک خود را در خانه تنها بگذارید پس به یک پرستار نوزاد در خانه نیاز دارند.

>> حقوق و قیمت پرستار نوزاد در منزل تهران سه روز در هفته : 7.000.000 تومان

حقوق پرستار کودک در منزل

مراقبت از سالمند
مراقبت از سالمند

قیمت پرستار کودک و مراقبت از سالمند در منزل تهران را عوامل مشخصی تعیین می‌کند. هر ساله تعرفه خدمات پرستاری در منزل توسط شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعیین می‌شود. این تعرفه‌ها به مراکز خدمات پرستاری دارای مجوز ابلاغ می‌شود.

شما عزیزان می توانید با توجه به نیاز ها و خواسته های خود در منزل با شماره های موسسه تماس بگرید و از مشاوره های رایگان همکاران ما در موسسه بهره مند شوید آرامش و آسایش شما و عزیزانتان در منزل هدف ماست آرامش و آسایش خود و عزیزانتان در منزل را به ما بسپارید.

>> ساعت کاری : 9 صبح تا 17 عصر
(روز زوج سه روز در هفته)

>> محدوده : بین مترو شریعتی و قیطریه

# مراقبت از سالمند # قیمت استخدام پرستار کودک در منزل # خدمات نگهداری از کودک در منزل # پرستار روزانه کودک # حقوق پرستار کودک در منزل # پرستاری از نوزاد در منزل # پرستاری از کودک در منزل

نمونه کار استخدام همراه بیمار در بیمارستان : خانم رحمان پور

>> توضیحات : همراه بیمار در بیمارستان به صورت 24 ساعته و شبانه روزی

فرد بیمار در بیمارستان به مراقبت‌های ویژه و همراهی دائمی نیاز دارد که به دلیل تعداد زیاد بیماران و کمبود پرستار در بیمارستان این نیاز برآورده نمی‌شود در این زمان حضور همراه بیمار در بیمارستان لازم است و شما می توانید به راحتی و با شماره گیری شماره های شرکت خدماتی پرستاری پرستار سلام و مراقبت از سالمند اقدام به استخدام همراه بیمار در بیمارستان نمایید .

با توجه به نیاز این کارفرمای عزیز برای راحتی بیمار در بیمارستان ای کارفرما اقدام به استخدام همراه بیمار 24ساعته کرده اند شما می توانید با توجه به نیاز های عزیزانتان در بیمارستان اقدام به استخدام همراه بیمار به صورت شبانه روزی یا روزانه نمایید و برای استخدام همراه بیمار در بیمارستان فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات مراقبت از سالمند همکاران ما در بیمارستان بهره مند شوید .

>> ساعت کاری : فردا ساعت  7

شما کارفرمایان عزیز می توانید تعیین کننده ساعت کاری پرستار همراه بیمار در بیمارستان باشید برای استخدام پرستار شبانه روزی در هر ساعت از روز حتی روز های تعطیل فقط کافی است با شماره های موسسه تماس بگرید .

>> محدوده : استخدام همراه بیمار در بیمارستان >>

شما عزیزان می توانید در هر کدام از بیمارستان های محدوده تهران و یا کرج که نیاز به یک همراه بیمار با تجربه و کاربلد داشتید با شماره های موسسه تماس بگرید و از خدمات همکاران ما در موسسه بهره مند شوید .

# مراقبت از سالمند # همراه بیمار پوشکی در بیمارستان # خدمات پرستاری از بیمار در بیمارستان # استخدام همراه بیمار 24 ساعته در بیمارستان # هزینه استخدام همراه بیمار در بیمارستان # همراهی بیمار در بیمارستان # همراه بیمار در بیمارستان

در این بخش از خدمات موسسه خدماتی پرستاری پرستار سلام به بررسی یکی از نمونه کار های استخدام خدمتکار در منزل می پردازیم اگر شما هم به دنبال استخدام نیروی خدماتی در منزل هستید لطفا با ما همراه باشید :

>> نمونه ار استخدام خدمتکار در منزل : خانم طهوری

>>  آشپزی و امور منزل برای خانواده 4 نفره ، نیروی بدون حاشیه ، منزل 300 متر ، چون خونه نیستن
می گن نیروهای قبلی فقط خوابیدن و بقیه دزدی کردن و …
نیروی 40 تا 50 که چند سال کار

همواره همکاران ما با توجه به نیاز ها و خواسته های شما عزیزان در منزل اقدام به ارسال نیروی مناسب می نمایند از این شما عزیزان می توانید با درمیان گذاشتن خواسته های از نیروی های خدماتی و پرستاری موسسه ما از بهترین خدمات پرستاری و خدماتی در منزل بهره مند شوید .

>> حقوق : 15.000.000 تومان

عوامل زیادی وجود دارد که در هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل تاثیر گذار است که یکی از این موارد نیاز های شما در منزل می باشد یعنی هر چه وظایف محول شده به نیروی خدماتی در منزل بیشتر باشد هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل بیشتر می شود .

>> ساعت کاری  : 9 صبح تا 5 ( جمعه تعطیل )

از دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه های استخدام نیروی خدماتی در منزل می توان به ساعت کاری نیروی خدماتی در منزل اشاره نمود نمود از این رو هرچه تعداد روز های کاری و همچنین ساعات کاری نیروی خدماتی در منزل بیشتر باشد هزینه استخدام نیروی خدماتی در منزل بالا تر می رود .

# مراقبت از سالمند # خدمات امور منزل در ولنجک # خدمات آشپزی و نظافت در منزل # انجام امور منزل در ولنجک

>> محدوده : ولنجک ، تا میدان دانشگاه حدود 5 دقیقه راه است ، BRT داره و مشکل رفت و آمد ندارین

# مراقبت از سالمند # هزینه استخدام خدمتکار در منزل # استخدام خدمتکار در منزل # استخدام نیروی خدماتی در منزل # انجامم امور منزل و آشپزی در منزل # خدمات امور منزل در ولنجک # انجام امور منزل در ولنجک # خدمات آشپزی و نظافت در منزل

خدمتکار در شهرک غرب _ شهرک غرب یکی از مناطق شهر تهران است که در شمال غربی این شهر و در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته‌است.

>> امور منزل و آشپزی : خانم موسوی

>> توضیحات : امور منزل و آشپزی برای مادر و کودک که در طول روز مهدکودک می ره، طی کشیدن، جاروبرقی و ظرف شستن، کار منزلشون کم هست، ساعت کاری بدلیل این زیاده که باید کودک رو صبح ببرین مهدکودک که 15 دقیقه فاصله داره با منزل و عصر برین بیارینش

>> حقوق : 4.400.000 تومان

>> ساعت کاری : 8 صبح تا 17:30 (پنجشنبه و جمعه تعطیل)

>> محدوده : خدمتکار در شهرک غرب

برای دریافت کد هدیه تخفیف بدون تاریخ انقضا روی لینک زیر کلیک نمایید و در انتهای سایت روی دکمه دریافت کد تخفیف کلیک نمایید، بدون تاریخ انقضا بودن کد تخفیف به این درد می خورد که یکبار یادداشت می کنید و در هر زمانی که نیاز داشتید البته برای هر کد ملی فقط یکبار قابل استفاده می باشد و تا سقف سه میلیون تومان می توانین استفاده کنید

پرستار سلام

نظرات مشتریان پرستار سلام

پرستار کودک در منزل

جستجو
اشتراک گذاری
لینک های مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *