مجله اینترنتی لاجی مگ
پرطرفدارها:

آرشیو مقالات آموزش

انواع پنل ملنیتور
تیم تحریریه لاجی مگ

پنل مانیتور IPS چیست و چه تفاوتی با VA و TN دارد؟

8 دقیقه برای مطالعه وقتی در حال جستجوی این وسیله در وب سایت های فروشنده هستید یا به بازار می روید با انبوهی از اصطلاحات تخصصی بمباران می شوید که کارتان را سخت می کند.IPS، LED، LCD و TN تنها برخی از انواع پنل های موجود هستند.

آموزش های حوزه تکنولوژی

با پیشرفت سریع تکنولوژی، همواره اصطلاحات، ابزار ها و گجت های بسیاری وارد زندگی روزمره کاربران می شود. در عصر تکنولوژی به روز بودن اطلاعات برای کابران بسیار حائر اهمیت است.

اینکه در هنگام خرید تجهیزات جانبی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ استاندارد های  روز دنیا به چه صورت تعیین می شوند؟ کدام یک از کالاها دارای استاندارد های بین المللی هستند؟ همگی از سوالات پر تکرار کاربران حوزه فناوری هستند.

فروشگاه اینترنتی لاجی لوک، لوازم جانبی کامپیوتر به روز دنیا که دارای استاندارد های بین المللی هستند، با گارانتی های معتبر به فروش می رساند. شما می توانید در این صفحه از لاجی مگ (مجله اینترنتی فروشگاه لاجی لوک) اطلاعات و آموزش های به روز دنیا را در قالب مقاله های متعدد مطالعه فرماید.

در صورت به وجود آمدن هرگونه سوال، شما می توانید در قسمت نظرات، سوال خود را مطرح کنید. همکاران ما در تیم تحریریه مجله اینترنتی لاجی لوک همواره در تلاش هستند که با سوالات شما پاسخ دهند.

مطالعه بیشتر